ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФІВ НА ОПЕРАЦІЯ ІЗ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ВИДАЛЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ 2024 рік

VTVK

1/4/20241 min read

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130 "Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради доводить до відома споживачів, що має намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами в м.Вараш та с.Заболоття.

Підставою для зміни тарифів є зростання вартості складових тарифів, зокрема збільшення вартості паливо-мастильних матеріалів, мінімального прожиткового рівня для працездатних осіб, відрахувань на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, підвищення цін на запчастини та інше.

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2023 р. №1031 "Про затвердження Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів" та згідно з норм розроблених державним підприємством "Науково-дослідним та конструкторсько-технологічним інститутом міського господарства", які затверджені рішенням Виконавчого комітету Вараської міської ради від 25.11.2021 р. №387 "Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів для Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки". На сьогоднішній день діють тарифи, що були встановлені рішенням виконавчого комітету ВМР від 16.01.2023 р. №20-РВ-23 "Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення ТПВ та захоронення ТПВ) для КП "ВТВК" ВМР".

Планові тарифи на операції із перевезення та видалення побутових відходів становитимуть:

  • вартість надання послуги із перевезення побутових відходів м.Вараш (лот 1) становить – 307,74 грн/м3 (з ПДВ);

  • вартість надання послуги із перевезення побутових відходів с.Заболоття (лот 4) становить – 82,50 грн/м3 (з ПДВ);

  • вартість надання послуги із видалення побутових відходів м.Вараш та с.Заболоття становить – 68,04 грн/м3 (з ПДВ).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в термін до 15.01.2024 року в письмовій формі або на електронну адресу підприємства kuzn_mkp@ukr.net

Перейти: Інформація про зміну тарифів