ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГУ ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ПОСЛУГУ З ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

VTVK

7/9/20241 min read

Комунальне підприємство «ВАРАШТЕПЛОВОДОКАНАЛ» Вараської міської ради на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтування такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018р №130, інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води на плановий період з 01.10.2024 по 30.09.2025 роки.

Планові тарифи на:

- послугу постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів – 303,42 грн./Гкал ПДВ;

- послугу постачання гарячої води для всіх категорій споживачів – 66,58 грн./м3 з ПДВ;

Основними причинами за якими необхідно здійснити перегляд діючих тарифів є: уточнення річного плану, збільшення вартості покупної Гкал, зростання заробітної плати та єдиного соціального внеску, цін на матеріали, вартість інших послуг.

1. Збільшення витрат на покупну теплову енергію (виробництво). Збільшення витрат пов’язане із підвищенням ціни на покупну теплову енергію. У діючому тарифі вартість 1 Гкал становить180,07 грн з ПДВ, а планова ціна закупівлі теплової енергії ВП «Рівненської АЕС» – 188,92 грн/Гкал з ПДВ .

2. Збільшення витрат на оплату праці. Збільшення фонду оплати праці - на 21,7% (5990,44 тис.грн ) пояснюється зміною рівня прожиткового мінімуму для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати у 2023-2024 роки, а також за рахунок дотримання всіх норм та гарантій, передбачених Галузевою угодою між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення 2021-2024 роки».

3. Відповідно зросли витрати на сплату єдиного соціального внеску у розмірі 22 % від загальної суми витрат на оплату праці зросла - на 21,7 % ( 1317,90 тис.грн).

4. Матеріальні витрати зросли за рахунок збільшення цін на придбання матеріальних ресурсів, спецодягу та інших витрат.

5. Зростання вартості паливо-мастильних матеріалів та матеріальних витрат пов’язаних з транспортуванням і постачанням теплової енергії, збільшення собівартості однієї машино-зміни автотранспорту та зростання інших витрат у собівартості послуг зросла на 579,66 тис.грн.

6. Збільшились витрати на послугу гарячої води за рахунок зростання ціни за 1 Гкал.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифу в письмовій формі або на електронну адресу підприємства vtvk@varashmtg.gov.ua

Розрахунок структур тарифів