Повідомлення про розроблення проекту інвестиційної програми Комунальним підприємством «ВАРАШТЕПЛОВОДОКАНАЛ» ВМР на 2024-2025 роки.

VTVK

7/9/20241 min read

Відповідно до Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 року № 191 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», Комунальне підприємство «Вараштепловодоканал» подає на погодження виконавчому комітету Вараської міської ради розроблений проект інвестиційної програми по теплопостачанню на 2024-2025 роки.

Метою розроблення інвестиційної програми КП «ВТВК» є зменшення теплових втрат на надземній тепловій мережі для безперебійної та якісної роботи мереж та забезпечення технологічного обліку ресурсів.

Заходи, що включені до інвестиційної програми КП «ВТВК» на 2024-2025 роки у сфері

теплопостачання:

1.технічне переоснащення надземної теплової мережі

(заміна теплової ізоляції);

2.забезпечення технологічного обліку ресурсів.

Ці заходи планується реалізувати за рахунок амортизаційних відрахувань. Підприємство не планує залучати позичкові або бюджетні кошти. Загальний обсяг інвестицій у сфері теплопостачання - 560,45 тис.грн.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифу в письмовій формі або на електронну адресу підприємства vtvk@varashmtg.gov.ua