СПЛАЧУВАТИ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ВАЖЛИВО!

Оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств надавачів відповідних послуг, що дозволяє їм здійснювати виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали, засоби для знезараження та очистки питної води, підтримувати належний технічний стан мереж тощо.

VTVK

1/30/20231 min read

Шановні мешканці громади!

Хочемо нагадати та підкреслити, що оплата житлово-комунальних послуг – звична справа, яка має надзвичайне значення під час війни!

Підприємства-надавачі житлово-комунальних послуг відносяться до критичної інфраструктури та є надзвичайно важливими для функціонування економіки та оборони нашої держави.

Зараз для нас всіх нелегкі часи, але КП «ВТВК» ВМР продовжує працювати для забезпечення потреб нашої громади.

В умовах воєнного стану, працівники підприємства знаходяться на своїх робочих місцях та виконують усі функціональні обов’язки та завдання покладені на наше підприємство. КП «ВТВК» ВМР цілодобово, без вихідних забезпечує місто питною водою, теплом, підтримує належне функціонування систем водовідведення тощо.

Наразі, оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств надавачів відповідних послуг, що дозволяє їм здійснювати виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали, засоби для знезараження та очистки питної води, підтримувати належний технічний стан мереж тощо.

Тому ми звертаємося до всіх мешканців нашої громади, з проханням вчасно оплачувати житлово-комунальні послуги. Це допоможе підприємству, отримати необхідні ресурси для безаварійної роботи, натомість споживачі отримають якісну послугу.

Кожен з нас повинен відчувати власну відповідальність перед державою і громадою.

Одночасно інформуємо що в Україні, ширяться чутки про скасування комунальних платежів на час воєнного стану. Така інформація з’являється в інтернет-просторі та не відповідає дійсності, а подібні заклики — це удар по нашому економічному фронту.

Підтримуємо економічний фронт України разом!