Як позбутись боргів за комунальні послуги?

VTVK

12/26/20231 min read

Шановні споживачі комунальних послуг!

КП «ВАРАШТЕПЛОВОДОКАНАЛ» ВМР звертається до споживачів, які мають заборгованість за надані нашим підприємством послуги з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення!

Житлово – комунальні послуги (ЖКП) є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Однак, в Україні багато людей стикаються з серйозними труднощами, пов’язаними з заборгованістю за послуги ЖКП. В умовах воєнного стану, коли країна переживає непрості часи, борги за ЖКП накопичуються і багато громадян опиняються в глухому куті, не знаючи, як вирішити цю проблему. У цій статті ми звертаємо увагу на цю серйозну проблему, наголошуємо на її наслідках і пропонуємо вихід у розв’язанні питань із боргами за ЖКП.

Такі борги за ЖКП несуть у собі низку серйозних наслідків. Перш за все, це загроза позбавлення людей комунальних послуг, таких як електрика, вода та опалення. У зимовий час, особливо в умовах суворих погодних умов, це може стати справжньою катастрофою для сімей, особливо для малозабезпечених і вразливих верств населення. Більше того, заборгованість за ЖКП може призвести до виконавчих заходів, таких як:

заборона відкриття рахунків у банках;

обмеження виїзду за кордон;

заборона нотаріусам на укладання будь-яких угод де Ви є стороною;

накладання арешту на рухоме/нерухоме майно;

обмеження доступу до кредитів та іпотеки;

арешт рахунків;

негативний вплив на кредитну історію громадян.

Наявність заборгованості за комунальні послуги створює додаткові проблеми та обмеження у фінансовій сфері, ускладнюючи можливість отримання кредитів і фінансової підтримки в майбутньому.

🆘 Ми розуміємо, що ця проблема потребує негайного втручання та вирішення. Тому ми пропонуємо споживачам – боржникам вихід з цієї ситуації, а саме – укладення договору реструктуризації заборгованості.

Що таке договір реструктуризації заборгованості?

Реструктуризація (розстрочка) заборгованостідобровільні виплати боргів за ЖКП, які рівномірно розподілені на певний строк. Наприклад, споживач має заборгованість 10 000 грн.. У разі укладення договору реструктуризації на 3 роки, споживач буде зобов’язаний за таким договором сплачувати щомісяця додатково до поточного нарахування – 278 грн. (що не є тягарем для сімейного бюджету)

Як оформити договір реструктуризації заборгованості?

✍️ Для укладення договору реструктуризації заборгованості споживачу необхідно звернутися до відділу обліку, контролю та договірних відносин за адресою: м. Вараш, м – н Вараш, 25В, 2 поверх, кабінет «Юрисконсульти» з наступним пакетом документів:

· Копія паспорту;

· Копія ідентифікаційного коду;

· Копія документу, що підтверджує власність або найму житлового/нежитлового приміщення;

· Довідка про зареєстрованих осіб (отримується в ЦНАП безкоштовно).

Наша мета полягає в тому, щоб надати вам допомогу у вирішенні проблем з боргами по ЖКП.

Якщо Ви опинилися у скрутній фінансовій ситуації і не знаєте, як вирішити проблеми з боргами по оплаті ЖКП, зверніться до нас. Ми Вам допоможемо!

УВАГА! Стосовно споживачів, які ігнорують сплату заборгованості за комунальні послуги та свідомо накопичують її, змушені Вас поставити до відома, що після закінчення терміну дії воєнного стану споживачі – боржники, які не укладуть з підприємством договори реструктуризації заборгованості, будуть обмежені або від’єднанні від послуг з постачання гарячої та холодної води. При цьому надання комунальних послуг буде відновлено після сплати заборгованості в повному обсязі відповідно до ст. 26 Закону України «Про житлово – комунальні послуги».

Ми повинні ставитись з повагою одне до одного, щоб в період збройної агресії проти України ми не були ворогами одне одному, ворог в нас один- російська федерація.

Наголошуємо! Оплату послуг з постачання теплової енергії, гарячої та холодної води, водовідведення та поводження з побутовими відходами можна здійснити в будь-якому відділенні банку чи Укрпошти або скориставшись зручними формами онлайн – оплати.